De twee dagen ‘Snel en Slim Succesvol’ hebben mijn vleugels op áán gezet. Na de eerste dag stuiterde ik al van enthousiasme en zín om verder te bouwen aan mijn tweede onderneming: Liever Opgeruimd. De eerste ben ik aan het afronden met het gevoel van: dat was met m’n hand op het hart een mooi begin, maar nu ga ik er écht voor. En dat betekent onder andere: nu eerst het stevige fundament (met de juiste acties in de goede volgorde).
Met de inspirerende wijsheid, de meteen eerlijke feedback, de concrete adviezen én het liefdevolle Heilige Vuur van Veronique wist ik dat ik mijn ondernemerscoach gevonden had.
Na die twee dagen meldde ik me aan voor ‘Bouw een Bloeiende Praktijk’ en ging ik op vakantie.
Daar in Toscane leek het wel of ik thuis een minnaar had zitten wachten.
Ik ben verliefd op wat ik nu aan het doen ben, ik wist dat dít De Bedoeling was, maar nu ik deze ondersteuning te pakken heb staan m’n vleugels niet alleen op -aan- maar weet ik ook dat ik ga vliegen. En m’n cliënten mét mij.
Dank voor jou Veronique, voor je team en voor dit pad.
Tough cooky but also oh so sweet!