Eigenlijk zou deze podcast gaan over het tweede deel van ons evaluatieproces; sturen op acties en aantallen. Dat lukte echter niet. Ik heb hem 3 keer opgestart en evenzovaak weer gewist, wat ik zelden doe. Ik ben hier op een retreat in Portugal en ik kreeg het er gewoon niet uit. Toen ik tussen 2 sessies door de tijd had om even te wandelen kwam er wel een ander onderwerp uit dat ik heel graag met je wil delen; dankbaarheid.
NIet echt een Kick Ass coaching onderwerp maar ik denk wel een waardevolle. Ik wens je heel veel luisterplezier en ik zou het super vinden als je me zou willen laten weten wat je waardevolste inzicht was.
Dank je wel dat je mijn podcasts luistert!
Klaar voor meer Kick Ass Business Coaching Podcasts?
En, kun je er hier wel meer van hebben. Kan jouw praktijk nog wel een beetje vuur gebruiken?? Ik stuur je gratis en voor niks een liefdevolle reminder bij een nieuwe aflevering als je hieronder je gegevens achter laat. Let’s Kick some Ass.
Uiteraard behandel ik jouw gegevens vertrouwelijk. Ik verwijs je hiervoor naar de Privacy Verklaring.